Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 1050W 
- Брзина на празен од: 600-2.600/min. 
- Диск: Ø 225 mm 
- Тежина: 5kg 

Опис: 
- Мек старт
- Должина на рачка: Мax. 210cm
- Должина на црево: 200cm
- Функција за самочистење, да се користи без правосмукалка
- Телескопско продолжение, овозможува работа на високи тешко достапни места

Вклучено:
- 6x брусни дискови 225mm    
  (2x P60, 2x P120, 2x P240)
- 1x адаптер 57mm
- 1x адаптер 38mm
- 1x 2m флексибилно црево
- 1x имбус
- 1x торба за прашина

Гаранција: 2 години

Цена: 11.999 денари

Достава: Бесплатна

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

ТЕЛЕСКОПСКА БРУСИЛКА ЗА ГИПС - ЖИРАФА 1050W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: DSM1010
  • Достапност: На залиха
  • 11,999MKD


Тагови: ЖИРАФИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ