◆ Спецификации: 
- Напон: 220-240V, 50/60Hz
- Моќност: 800W 
- Брзина на празен од: 0-3.000/min.  
- Удари во минута: 0-48.000/min. 
- Футер 2-13mm: 

◆ Опис: 
- Дупла функција на ударно дупчење 
- Брзостезен футер 
- Варио.елек. контрола на брзина 
- Лизгачка спојка со мерило 
- Lock-on копче 
- 3m гумен кабел 

◆ Вклучено: Лизгачка спојка со мерило

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 2.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: PDM1052

Со 800 вати моќната ударна дупчалка FERM PDM1052, можете лесно да дупчите во дрво, метал, бетон и камен. Со двата запчаници покрај општите задачи за дупчење, оваа дупчалка можете да ја користите и како машина за ударно дупчење. Со FERM PDM1052 можете да дупчите, 40мм во дрво, 16мм во бетон и 13мм во челик.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

УДАРНА ДУПЧАЛКА 800W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: PDM1052
  • Достапност: На залиха
  • 2,499MKD


Поврзани производи

УДАРНА ДУПЧАЛКА 550W

УДАРНА ДУПЧАЛКА 550W

◆ Спецификации:  - Напон: 220-240V, 50/60Hz  - Моќност: 550W  - Брзина на празе..

2,199MKD

УДАРНА ДУПЧАЛКА 710W PRO

УДАРНА ДУПЧАЛКА 710W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 710W - Брзина на празен од: 0..

2,999MKD

СТОЛНА ДУПЧАЛКА 350W

СТОЛНА ДУПЧАЛКА 350W

◆ Спецификации:  - Напон: 230V, 50Hz  - Моќност: 350W  - Футер: 13mm  - Навој: B..

7,999MKD

ЕЛЕКТРИЧНА ДУПЧАЛКА 450W PRO

ЕЛЕКТРИЧНА ДУПЧАЛКА 450W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 450W - Брзина на празен од: 0..

2,699MKD

Тагови: ДУПЧАЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ