Спецификации: 
- Напон: 220-240V, 50/60Hz 
- Моќност: 550W 
- Брзина на празен од: 0-3.000/min. 
- Удари во минута: 0-48.000/min. 
- Футер: 2-13mm 

Опис: 
- Дупла функција на ударно дупчење 
- Брзостезен футер 
- Варио.елек. контрола на брзина 
- Лизгачка спојка со мерило 
- Lock-on копче 
- 3m гумен кабел 

Вклучено: Лизгачка спојка со мерило 

Гаранција: 2 години

Цена: 2.199 денари

Достава: Бесплатна

Телефон: 078 204 142

Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: PDM1051

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

УДАРНА ДУПЧАЛКА 550W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: PDM1051
  • Достапност: На залиха
  • 2,199MKD


Поврзани производи

УДАРНА  ДУПЧАЛКА 800W

УДАРНА ДУПЧАЛКА 800W

◆ Спецификации:  - Напон: 220-240V, 50/60Hz- Моќност: 800W - Брзина на празен од: 0-..

2,499MKD

УДАРНА ДУПЧАЛКА 710W PRO

УДАРНА ДУПЧАЛКА 710W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 710W - Брзина на празен од: 0..

2,999MKD

СТОЛНА ДУПЧАЛКА 350W

СТОЛНА ДУПЧАЛКА 350W

◆ Спецификации:  - Напон: 230V, 50Hz  - Моќност: 350W  - Футер: 13mm  - Навој: B..

7,999MKD

ЕЛЕКТРИЧНА ДУПЧАЛКА 450W PRO

ЕЛЕКТРИЧНА ДУПЧАЛКА 450W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 450W - Брзина на празен од: 0..

2,699MKD

Тагови: ДУПЧАЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ