УБОДНА ПИЛА 550W 
FERM JSM1030

Спецификации: 
• Напон: 230V, 50Hz
• Моќност: 550W
• Брзина на празен од: 0-3.000/min
• Регулација: 0°-45°
• Должина на удар: 18mm
• Максимално сечење во дрво: 65mm
• Максимално сечење во метал: 6 mm

Опис
• Lock-on копче
• 4 позции на регулација
• Подесување на агол (0°-45°)
• Отвор за прашина
• Варио.елек. контрола на брзина

Вклучено: Адаптер за прашина – 1 пила

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Убодна пила 550W

  • Шифра на производ: JSM1030
  • Достапност: На залиха
  • 2,199MKD
  • 1,999MKD


Поврзани производи

Убодна пила 570W

Убодна пила 570W

Убодна пила 570W FERM JSM1023  Спецификации • Напон 230-240V, 50Hz  • Моќност 570W • Б..

2,499MKD

Убодна пила 710W

Убодна пила 710W

Убодна пила 710W FERM JSM1014 Спецификации • Напон: 230-240V, 50Hz • Моќност: 710W • Брзин..

3,099MKD

Убодна пила + Батериска

Убодна пила + Батериска

СЕТ Убодна пила 550W FERM JSM1030 + Акумулаторска дупчалка 16V Li-Ion 1.5Ah..

4,699MKD 5,699MKD

Тагови: FERM, JSM1030, 550W, Убодна пила, Алати и машини