• УБОДНА ПИЛА 750W PRO

◆ Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 750W 
- Брзина на празен од: 500-3.000/min. 
- Регулација: 0-45° 
- Тежина: 3.3kg 

◆ Опис: 
- Варио.елек. контрола на брзина 
- Брзо менлива пила 
- 4 позции на регулација 
- Подесување на агол (0-45°) 
- 4m гумен кабел 
- Кутија за складирање 

◆ Вклучено:
- Пила
- Адаптер за смукалка
- Водилка

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 7.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: JSM1025P

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

УБОДНА ПИЛА 750W PRO

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: JSM1025P
  • Достапност: На залиха
  • 7,999MKD


Поврзани производи

УБОДНА ПИЛА 570W

УБОДНА ПИЛА 570W

◆ Спецификации:  - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 570W- Брзина на празен од: 500-3..

2,499MKD

УБОДНА ПИЛА 710W

УБОДНА ПИЛА 710W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 710W - Брзина на празен од: 8..

3,099MKD

Тагови: УБОДНИ ПИЛИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ