◆ Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 570W
- Брзина на празен од: 500-3.000/min.
- Регулација: 0-45°
- Должина на удар: 18mm
- Макс.сечење во дрво: 70mm
- Макс.сечење во метал: 6mm

◆ Опис:
- Lock-on копче
- Варио.елек. контрола на брзина
- 4 позции на регулација
- Подесување на агол (0-45°)
- Отвор за прашина
- 3m гумен кабел

◆ Вклучено:
- Водилка
- Hex клуч
- Адаптер за прашина
- 4 T-пили

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 2.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: JSM1023

Убодната пила FERM JSM1023 е практична и компактна со моќност од 570 вати!

Може да се користи за многу видови на задачи поврани со сечење во и околу вашиот дом.

FERM JSM1023 има 4 позиции на регулација.

Оваа убодна пила има ергономски дизајн за оптимална удобност при работа.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

УБОДНА ПИЛА 570W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: JSM1023
  • Достапност: На залиха
  • 2,499MKD


Поврзани производи

УБОДНА ПИЛА 550W

УБОДНА ПИЛА 550W

◆ Спецификации:• Напон: 230V, 50Hz • Моќност: 550W • Брзина на празен од: 0-3.000/min • Ре..

2,199MKD

УБОДНА ПИЛА 710W

УБОДНА ПИЛА 710W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 710W - Брзина на празен од: 8..

2,999MKD

УБОДНА ПИЛА 750W PRO

УБОДНА ПИЛА 750W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 750W - Брзина на празен од: 5..

6,999MKD

Листови за убодни пили

Листови за убодни пили

Листови за убодни пили JSM1023 и JSM1014- 10 парчиња (8 за дрво, 2 за метал)◆ Це..

499MKD

Тагови: УБОДНИ ПИЛИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ