◆ Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 710W 
- Брзина на празен од: 800-3.000/min. 
- Регулација: 0-45° 
- Должина на удар: 20mm 
- Максимално сечење во дрво: 110mm 
- Максимално сечење во метал: 10mm 

◆ Опис:
- Lock-on копче
- Варио.елек. контрола на брзина
- 4 позции на регулација
- Подесување на агол (0-45°)
- Отвор за прашина
- 3m гумен кабел

◆ Вклучено:
- Водилка
- Hex клуч
- Адаптер за прашина
- 3 T-пили

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 2.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: JSM1014


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

УБОДНА ПИЛА 710W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: JSM1014
  • Достапност: На залиха
  • 2,999MKD


Поврзани производи

УБОДНА ПИЛА 570W

УБОДНА ПИЛА 570W

◆ Спецификации:  - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 570W- Брзина на празен од: 500-3..

2,499MKD

УБОДНА ПИЛА 750W PRO

УБОДНА ПИЛА 750W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 750W - Брзина на празен од: 5..

6,999MKD

Листови за убодни пили

Листови за убодни пили

Листови за убодни пили JSM1023 и JSM1014- 10 парчиња (8 за дрво, 2 за метал)◆ Це..

499MKD

Тагови: УБОДНИ ПИЛИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ