СТАНИЦА ЗА ЛЕМЕЊЕ 48W
FERM SGM1013

Спецификации:
 Напон: 220-240V, 50/60Hz
 Моќност: 48W
 Температура: 160°C - 480°C

Опис
• Регулација на температура
• Фиока за прибор
• Заштита од прегревање
• Керамика на греач
• Мекан ракофат

Вклучено: Тап приклучок – Шилест приклучок – Сунѓер – Жица за лемење 1.0mm/1.5mm

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Станица за лемење 48W

  • Шифра на производ: SGM1013
  • Достапност: На залиха
  • 2,299MKD


Тагови: FERM, SGM1013, 48W, Станица за лемење, Алати и машини