• Аголна брусилка + Брусни плочи

Аголна брусилка 500W-115mm
+
25 Дискови за сечење инокс 115х1.0х22.23

Телефон: 078 204 142


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Аголна брусилка + Брусни плочи

  • Шифра на производ: SET0102
  • Достапност: На залиха
  • 3,499MKD


Поврзани производи

Аголна брусилка 850W - 125mm

Аголна брусилка 850W - 125mm

АГОЛНА БРУСИЛКА 850W - 125mm FERM AGM1087 ◆ Спецификации - Напон: 230-240V, 50Hz..

1,999MKD

Аголна брусилка 500W - 115mm

Аголна брусилка 500W - 115mm

Спецификации Напон: 230-240V, 50HzМоќност: 500WДијаметар: 115mmБрз.празен од: 11.000/min.Навој..

1,799MKD

Аголна брусилка 2500W - 230mm

Аголна брусилка 2500W - 230mm

Аголна брусилка 2500W - 230mm FERM AGM1088 Спецификации           ..

4,799MKD