СЕТ 
Убодна пила 550W 
FERM JSM1030 

Акумулаторска дупчалка 
16V Li-Ion 1.5Ah 
FERM CDM1134 

Убодна пила 550W FERM JSM1030 

Спецификации:  
• Напон: 230V, 50Hz 
• Моќност: 550W 
• Брзина на празен од: 0-3.000/min
• Регулација: 0°-45° 
• Должина на удар: 18mm 
• Максимално сечење во дрво: 65mm 
• Максимално сечење во метал: 6mm 

Опис
• Lock-on копче
• 4 позции на регулација
• Подесување на агол (0°-45°)
• Отвор за прашина
• Варио.елек. контрола на брзина

Вклучено: Адаптер за прашина – 1 пила

Гаранција: 2 години

+

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1134

Спецификации
• Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
• Напон на акумулаторот: 16V Li-lon (1.5Ah)
• Максимален вртежен момент: 32Nm
• Брзина на празен од 1 брзина: 0-350min.
• Брзина на празен од 2 брзина: 0-1.300min.
• Стезни позиции: 17+1
• Време на полнење: 1 час

Опис
• Li-lon акумулатор
• LED светло
• Футер 1.0-10mm
• Регулација на стезни позиции
• 2 Механички брзини
• Варио.елек. контрола на брзина
• Кутија за складирање
• Дупчалката е со една батерија

Вклучено: 1-двостран бит

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Убодна пила + Батериска

  • Шифра на производ: SET0101
  • Достапност: На залиха
  • 5,699MKD
  • 4,699MKD


Поврзани производи

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5AH FERM CDM1119Спецификации Напон на полначот 100-240V, 50/60H..

3,999MKD

Убодна пила 570W

Убодна пила 570W

Убодна пила 570W FERM JSM1023  Спецификации • Напон 230-240V, 50Hz  • Моќност 570W • Б..

2,499MKD

Убодна пила 550W

Убодна пила 550W

УБОДНА ПИЛА 550W FERM JSM1030 Спецификации:  • Напон: 230V, 50Hz • Моќност: 550W • ..

1,999MKD 2,199MKD

Акумулаторска дупчалка

Акумулаторска дупчалка

АКУМУЛАТОРСКА ДУПЧАЛКА 16V (1.5Ah) FERM CDM1134 Спецификации:  • Напон на ..

3,499MKD

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Спецификации Напон на полначот: 100-240V, 50/60HzНапон акумулатор: 18V Li-lon (1.5Ah)Макс.врт..

5,499MKD

Убодна пила 710W

Убодна пила 710W

Убодна пила 710W FERM JSM1014 Спецификации • Напон: 230-240V, 50Hz • Моќност: 710W • Брзин..

3,099MKD

Тагови: FERM, JSM1030, 550W, Убодна пила, FERM, CDM1134, Акумулаторска дупчалка, Алати и машини