Се за вашиот дом

Отварач за тегли и шишиња

Отварач за тегли и шишиња

Исклучително практичен отварач за тегли и шишиња, кој се прилагодува за сите големини. Со оваа ино..

250MKD

Повеќенаменска кујнска ножица со даска

Повеќенаменска кујнска ножица со даска

- Погодна за сечење на зеленчук, месо, млечни производи- Можност за заклучување за безбедно складира..

550MKD

Филтер за вода за пиење

Филтер за вода за пиење

Филтрирајте ја и прочистете ја водата што ја пиете. Прочистувачот на вода е производ направен да обе..

999MKD

Цедилка за храна

Цедилка за храна

Chef Basket супер функционална цедилката за храна е задолжителен додаток за сечија кујна! Идеална з..

480MKD

Лед сијаличка за чешма

Лед сијаличка за чешма

Одличен додаток за секоја чешма. Лед сијаличка која светнува кога почнува да тече млазот со вода. Б..

300MKD

Алатка за виткање на сарми

Алатка за виткање на сарми

Сармите се неизоставен дел од Македонската трпеза.Направете го виткањето многу побрзо и попрактично ..

300MKD

ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПИ

ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПИ

ПРИДОБИВКИ ОД ФОРМИТЕ ЗА ПОДГОТОВКА НА ЈАЈЦА:-СВАРЕНО ЈАЈЦЕ ВО СОВРШЕНА ФОРМА -БЕЗ ДОСАДНО ЛУПЕЊЕ Н..

480MKD

Прикажани од 1 до 7 од вкупно 7 (1 страна/и)