Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 1.200W 
- Регулација: 0°-45°
- Брзина на празен од: 5.000/min. 
- Дијаметар на пила: 185mm 
- Отвор: 20mm 
- Максимална длабочина: 65mm(90°) 
- Максимална длабочина: 43mm(45°) 

Опис:
- Регулација на агол и длабочина
- Водилка
- Кочница на вретено
- 3m гумен кабел

Вклучено:
- Hex клуч
- Водилка
- TCT пила 185mm T24

Гаранција: 2 години

Цена: 3.999 денари

Достава: Бесплатна

Телефон/Вибер: 078 204 142

Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: CSM1039Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

РАЧНА ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 1200W - 185mm

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: CSM1039
  • Достапност: На залиха
  • 3,999MKD


Поврзани производи

ПРЕЦИЗНА РАЧНА ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 500W

ПРЕЦИЗНА РАЧНА ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 500W

◆ Спецификации:  - Напон: 230-240V, 50Hz  - Моќност: 500W  - Брзина на празен о..

5,999MKD

РАЧЕН ЦИРКУЛАР 1050W - 190mm PRO

РАЧЕН ЦИРКУЛАР 1050W - 190mm PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 1050W - Брзина на празен..

5,999MKD

Тагови: РАЧНИ ЦИРКУЛАРИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ