Опис:
- Максимален капацитет на носивост: 150kg
- Висина на масата: 780mm
- Димензии кога масата е отворена: 605x635x780mm
- Димензии кога масата е затворена: 605х105х920 мм
- Тежина: 4.9kg
- Плочи од бамбус
- Димензии на работните плочи: 2 парчиња 605x120x16mm

◆ Цена: 1.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Работна маса со можност за преклопување

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: WBM1004
  • Достапност: Нема на залиха
  • 1,999MKD


Поврзани производи

МАСА ЗА КОНТУРНА ГЛОДАЛКА

МАСА ЗА КОНТУРНА ГЛОДАЛКА

◆ Спецификации: - Напон: 230V~, 50Hz - Димензија: 455x330 - Макс.дијаметар: 162mm&nb..

7,999MKD

Тагови: ПРИБОР ЗА АЛАТ, РАБОТНИ МАСИ