Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 500W 
- Брзина на празен од: 3.500-6.500/min. 
- Дијаметар на пила: 85mm 
- Отвор: 15mm 
- Длабочина на сечење: 0-22mm 

Опис:
- Варијабилна контрола на брзина
- Регулација на сечење
- 3 пили вклучено
- Рачка
- Отвор за прашина
- 3m гумен кабел
- Кутија за складирање

Вклучено:
- TCT пила T24
- HSS пила T44
- Дијамантска пила
- Торба за прашина
- Hex клуч
- Водилка

Гаранција: 2 години

Цена: 5.499 денари

Достава: Бесплатна

Телефон/Вибер: 078 204 142

Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: CSM1043


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

ПРЕЦИЗНА РАЧНА ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 500W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: CSM1043
  • Достапност: На залиха
  • 5,999MKD


Поврзани производи

РАЧНА ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 1200W - 185mm

РАЧНА ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 1200W - 185mm

◆ Спецификации:  - Напон: 230-240V, 50Hz  - Моќност: 1.200W  - Регулација: 0°-45° ..

3,999MKD

РАЧЕН ЦИРКУЛАР 1050W - 190mm PRO

РАЧЕН ЦИРКУЛАР 1050W - 190mm PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 1050W - Брзина на празен..

5,999MKD

Тагови: РАЧНИ ЦИРКУЛАРИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ