ПРАВОСМУКАЛКИ

Правосмукалки од Словенскиот бренд #ProAir

☎️ 078 204 142


Индустриска правосмукалка VC30L - 1600W

Индустриска правосмукалка VC30L - 1600W

◆ Спецификации: - Моќност: 1.600 W- Напон: 230V / 50H- Вшмукување вакуум: 18.000 Pa- Прото..

11,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)