◆ Опис: 
- Капацитет на контејнерот: 750cc 
- Млазница: 1.5mm 
- Лесно повторно полнење
- Работен притисок: 4.5 - 6bar 
- Максимален проток на млазницата: 6.5cfm 

◆ Цена: 1.199 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Пневматски пиштол за фарбање, долна чашка

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: ATM1040
  • Достапност: На залиха
  • 1,199MKD


Поврзани производи

Пневматски пиштол за фарбање, горна чашка

Пневматски пиштол за фарбање, горна чашка

◆ Опис: - Капацитет на контејнерот: 400cc - Млазница: 1.5mm - Лесно повторно полнење-..

999MKD

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПИШТОЛ ЗА ФАРБАЊЕ 110W

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПИШТОЛ ЗА ФАРБАЊЕ 110W

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50Hz - Моќност: 110W - Максимален проток:&nbs..

2,999MKD

Тагови: ПИШТОЛИ ЗА ФАРБАЊЕ, ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ