Компресори

ПРЕНОСЕН КОМПРЕСОР 1100W

ПРЕНОСЕН КОМПРЕСОР 1100W

◆ Спецификации:  - Напон: 230V, 50HZ  - Моќност: 1.100W (S3-15%)  - Брзина на праз..

7,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)