ПЕРАЧ ПОД ПРИТИСОК 
2200W - 170Bar 
FERM GRM1026 

Спецификации: 
◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
◆ Моќност: 2200W
◆ Максимален притисок: 170Bar    
◆ Проток на вода (литри на час): 450L/H
◆ Старт/стоп систем за активација на моторот при притискање на копчето на пиштолот за шприцање
◆ Аксијална пумпа со три матални дизни и лесно метално куќиште
◆ Компактен дизајн
◆ Тежина: 12.0kg

Вклучено: 
◆ Пиштол под притисок
◆ Џет млазница
◆ Брза спојка за приклучок на црево 
◆ Сад за шампон
◆ Црево за висок притисок: 5m
◆ Електричен кабел за напојување: 5m
◆ Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Гаранција: 1 година

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Перач под притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: GRM1026
  • Достапност: На залиха
  • 11,999MKD


Поврзани производи

Перач под притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Перач под притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Перач под притисок 1400W - 110Bar FERM GRM1022 Спецификации:  ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ..

5,999MKD

Тагови: ПЕРАЧИ ПОД ПРИТИСОК, ГРАДИНАРСКИ АЛАТИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ