Перач под притисок
1400W - 110Bar
FERM GRM1022

Спецификации: 
◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
◆ Моќност: 1400W
◆ Максимален притисок: 110Bar
◆ Проток на вода (литри на час): 390L/H
◆ Тежина: 5.8kg

Вклучено: 
◆ Турбо млазница
◆ Млазница за промена на притисокот
◆ Продолжеток на млазницата
◆ Влезен приклучок (со филтер)
◆ Женски приклучок
◆ Црево за висок притисок: 5m
◆ Електричен кабел за напојување: 5m
◆ Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Гаранција: 1 година

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Перач под притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: GRM1022
  • Достапност: На залиха
  • 5,999MKD


Поврзани производи

Перач под притисок 2200W-170Bar  FERM GRM1026

Перач под притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

ПЕРАЧ ПОД ПРИТИСОК 2200W - 170Bar  FERM GRM1026  Спецификации: ◆ Напон: 220-2..

11,999MKD

Тагови: ПЕРАЧИ ПОД ПРИТИСОК, ГРАДИНАРСКИ АЛАТИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ