Звучници

Безжичен Bluetooth звучник со разнобојно LED светло

Безжичен Bluetooth звучник со разнобојно LED светло

◆ Компатибилен со сите видови Bluetooth уреди ◆ Лесен за користење ◆ Време на батеријата д..

800MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)