Електрични ѓезвиња

Подобри го барањето

Електрично ѓезве 0.2L MAX NE-302

Електрично ѓезве 0.2L MAX NE-302

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност:  800-1000W - Капаците..

599MKD

Електрично ѓезве 0.4L VIVAX CM-1000B

Електрично ѓезве 0.4L VIVAX CM-1000B

Подгответе го најдоброто кафе или чај со електрично ѓезве Vivax CM-1000B.Електрично ѓезве е со ..

799MKD

Електрично ѓезве 0.4L VIVAX CM-1000R

Електрично ѓезве 0.4L VIVAX CM-1000R

Подгответе го најдоброто кафе или чај со електрично ѓезве Vivax CM-1000R.Електрично ѓезве ..

799MKD

Електрично ѓезве 0.33L GORENJE TCM-330-B

Електрично ѓезве 0.33L GORENJE TCM-330-B

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 550W - Капацитет: 0.3..

1,390MKD

Прикажани од 1 до 4 од вкупно 4 (1 страна/и)