◆ Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 1500W 
- Брзина празен од: 0-950/min. 
- Удари во минута: 0-4.4000/min. 
- Футер: SDS-plus 
- Ударна енергија: 6.0 Joule 
- Тежина: 5.76kg 

◆ Опис: 
- 4 Функции
- Универзален SDS-plus футер
- Варио.елек. контрола на брзина
- 3m гумен кабел
Кутија за складирање

◆ Вклучено: 
- Рачка
- Поклопец за прашина
- Маст
- Лизгачка спојка со мерило
- 3 SDS бургии за бетон
- Шпиц
- Длето
- Клуч 

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 6.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: HDM1037

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1500W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: HDM1037
  • Достапност: На залиха
  • 6,999MKD


Поврзани производи

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 850W

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 850W

◆ Спецификации - Напон: 230-240V, 50Hz- Моќност: 850W- Брзина празен од: 900/min.- Уд..

5,499MKD

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 800W PRO

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 800W PRO

◆ Спецификации:  - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 800W - Брзина на празен од: 0-1.250/min...

6,999MKD

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1100W - 6.6KG PRO

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1100W - 6.6KG PRO

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V~, 50Hz - Моќност: 1.100W - Удари во минута: 300..

18,999MKD

Тагови: КОМБИНИРАН ЧЕКАНИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ