Спецификации 
Напон                                230-240V, 50Hz
Моќност                                             850W
Брзина празен од                      900/min.
Удари во минута                     4.000/min.
Футер                                             SDS-plus
Ударна енергија                          4.5 Joule
Тежина                                             7.23 Kg

Опис
-   3 Функции
-   Универзален SDS-plus футер
-   Варио.елек. контрола на брзина
-   3m гумен кабел
-   Кутија за складирање
 

Вклучено:  Рачка – Поклопец за прашина – Маст – Лизгачка спојка со мерило – 3 SDS бургии за бетон – Шпиц – Длето – Клуч 

Гаранција 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Комбиниран чекан 850W FERM HDM1028

  • Шифра на производ: AIM0402
  • Достапност: На залиха
  • 5,499MKD


Поврзани производи

Комбиниран чекан 1500W FERM HDM1037

Комбиниран чекан 1500W FERM HDM1037

СпецификацииНапон              ..

6,999MKD

Тагови: FERM, HDM1028, КОМБИНИРАН ЧЕКАН, Алати и Машини