Комби алатка СЕТ 160W
FERM CTM1010

Спецификации
• Напон: 230V, 50Hz
• Moќност: 160W
• Брзина на празен од: 15.000/35.000/min.
• Отвор дијаметар: 2.4mm/3.2mm

Опис
• Варио.елек. контрола на брзина
• Флексибилна сајла
• Дотерлива сталка
• Кочница на вретено
• 3m кабел
• Кутија за складирање

Вклучено: 40 парчиња прибор – Отвор 2.4mm/3.2mm – Клуч

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Комби алатка СЕТ 160W

  • Шифра на производ: CTM1010
  • Достапност: На залиха
  • 2,999MKD
  • 2,549MKD


Тагови: FERM, CTM1010, КОМБИ АЛАТКА, Алати и Машини