Елеци

ЕЛЕК СО ДВЕ ЛИЦА RS - S418

ЕЛЕК СО ДВЕ ЛИЦА RS - S418

Робусната Ripstop ткаенина на овај елек S418 го прави цврст и издржлив, а моделот без ракави обезбед..

1,499MKD

ЕЛЕК CLASSIC - S415

ЕЛЕК CLASSIC - S415

Елекот Classic нуди дополнителна топлина и заштита по влажното време. Класичен модел со два предни н..

1,599MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)