ХТЗ ОПРЕМА

Подобри го барањето

PORTWEST Цел каталог

PORTWEST Цел каталог

Кликнете подолу за пристап до каталогот КАТАЛОГ PORTWEST..

0MKD

KX3 BAFFLE ЈАКНА - T832

KX3 BAFFLE ЈАКНА - T832

Врвниот дизајн и материјали со високи перформанси праваат оваа јакна да се издвојува од толпата. Ди..

3,799MKD

WX3 ЈАКНА СОФТШЕЛ - T750

WX3 ЈАКНА СОФТШЕЛ - T750

Најсовремена јакна, која e отпорна на вода, водоотпорна и има дишечка мембрана со додадена луксузнос..

3,699MKD

PW3 ЗИМСКА ЈАКНА - PW362

PW3 ЗИМСКА ЈАКНА - PW362

Стилски, функционален и издржлив, PW362 нуди заштита и топлина во екстремни временски услови. Одлику..

4,499MKD

X3 РЕФЛЕКТИРАЧКА ЈАКНА - S601

X3 РЕФЛЕКТИРАЧКА ЈАКНА - S601

S601 нуди подобрена видливост без да се загрози стилот. Користејќи рефлектирачки модел печатен дирек..

4,999MKD

ЈАКНА СО МЕКА ВНАТРЕШНОСТ(3L) - TK50

ЈАКНА СО МЕКА ВНАТРЕШНОСТ(3L) - TK50

Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со л..

2,799MKD

ЕЛЕК СО ДВЕ ЛИЦА RS - S418

ЕЛЕК СО ДВЕ ЛИЦА RS - S418

Робусната Ripstop ткаенина на овај елек S418 го прави цврст и издржлив, а моделот без ракави обезбед..

1,499MKD

ЕЛЕК CLASSIC - S415

ЕЛЕК CLASSIC - S415

Елекот Classic нуди дополнителна топлина и заштита по влажното време. Класичен модел со два предни н..

1,599MKD

Прикажани од 1 до 8 од вкупно 8 (1 страна/и)