Електрични ножици

Електрични ножици

Електрични ножици

Електрични ножици 550W - 510mm FERM HTM1003 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

2,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)