GORENJE

Електрично ѓезве 0.33L GORENJE TCM-330-B

Електрично ѓезве 0.33L GORENJE TCM-330-B

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 550W - Капацитет: 0.3..

1,390MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)