Електрични ножици
550W - 510mm
FERM HTM1003

Спецификации:
◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
◆ Моќност: 550W
◆ Должина на сечилото: 510mm
◆ Максимална дебелина на сечење: 20mm
◆ Тежина: 4.0kg

Гаранција: 1 година

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Електрични ножици

  • Шифра на производ: HTM1003
  • Достапност: На залиха
  • 2,999MKD


Поврзани производи

Електрична косилка

Електрична косилка

Електрична косилка  1100W - 320mm  FERM LMM1011 Спецификации: ◆ Напон: 230V˜, 50Hz..

4,999MKD

Електричен тример

Електричен тример

Електричен тример 350W - 250mm FERM GTM1002 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

1,999MKD

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач 3000W-35lit FERM LBM1009Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/6..

2,999MKD

Тагови: FERM, HTM1003, 550W, 510mm, Електрични ножици, Гарден алати и перачи