◆ Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 300W 
- Брзина на празен од: 13.000/min. 
- Перниче: 93x185mm 
- Брусна хартија: 93x230mm 
- Тежина: 2.0kg 

◆ Опис:
- Velcro алуминиумска папуча
- Универзален систем за стегање
- Активен систем за усисување
- Мекан ракофат
4m гумен кабел

 Вклучено: 
- Торба за прашина
- Брусна хартија (Velcro) 
- Подложно перниче

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 4.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: PSM1029P


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 300W - 1/3 PRO

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: PSM1029P
  • Достапност: На залиха
  • 4,999MKD


Поврзани производи

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 180W

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 180W

◆ Спецификации: - Напон: 230V~, 50Hz - Моќност: 180W - Брзина на празен од: 12.0..

1,999MKD

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 220W - 1/4 PRO

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 220W - 1/4 PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 220W - Брзина на празен ..

3,999MKD

Тагови: ВИБРАЦИОНИ БРУСИЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ