Трачни брусилки

ТРАЧНА БРУСИЛКА 950W

ТРАЧНА БРУСИЛКА 950W

◆ Спецификации:  - Напон230V~, 50Hz  - Моќност: 950W  - Големина на лента: 75x533mm&n..

4,499MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)