◆ Спецификации:
- Напон: 230-240V, 50Hz
- Моќност: 350W
- Димензии лента: 100x915mm
- Дијаметар на диск: 150mm
- Брзина на лента: 292m/min.
- Брзина на диск: 1.450/min.
- Регулација на лента: 0°-90°
- Регулација на маса: 0°-45°

◆ Опис:
- Velcro папуча на диск
- Прекинувач со заштита од прашина
- Регулација на лента
- Регулација на маса
- Лесно менлива лента
- Гумена подлога
- 2 пар. 32mm 90° адаптери за прашина

◆ Вклучено:
- 2 Брусни ленти (P80/P120)
- 2 Брусни камења (P80/P120)
- Водилка
- 2 Hex Клуча

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 8.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: BGM1022


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

КОМБИНИРАНА СТАБИЛНА БРУСИЛКА 350W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: BGM1022
  • Достапност: На залиха
  • 8,999MKD


Поврзани производи

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 150W - 150mm

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 150W - 150mm

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 150W - Димензии на камен: 15..

2,499MKD

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W - 150mm

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W - 150mm

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 250W - Димензии на камен: 150x20m..

3,499MKD

МОКРО/СУВО СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W

МОКРО/СУВО СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 250W   - Димензии на камен: 150x20m..

4,999MKD

Тагови: СТАБИЛНИ БРУСИЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ