◆ Спецификации: 
- Напон: 230V, 50Hz 
- Моќност: 250W 
- Димензии на камен: 150x20mm; 150x40mm 
- Гранулација:P36/P80 
- Отвор: 12.7mm 
- Брзина на празен од: 2.950/min 

◆ Опис:
- Прекинувач со заштита од прашина
- Метална плоча
- Монтажа на работна маса

◆ Вклучено:
- Брусни камења (P36/P80)
- 2 Придушувачи на искри
- 2 Работни места
- Заштитни очила

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 3.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: BGM1020


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W - 150mm

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: BGM1020
  • Достапност: На залиха
  • 3,499MKD


Поврзани производи

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 150W - 150mm

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 150W - 150mm

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 150W - Димензии на камен: 15..

2,499MKD

МОКРО/СУВО СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W

МОКРО/СУВО СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 250W   - Димензии на камен: 150x20m..

4,999MKD

КОМБИНИРАНА СТАБИЛНА БРУСИЛКА 350W

КОМБИНИРАНА СТАБИЛНА БРУСИЛКА 350W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 350W - Димензии лента: 100x915mm - Дијаметар..

8,999MKD

Тагови: СТАБИЛНИ БРУСИЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ