◆ Спецификации: 
- Напон: 230V, 50Hz 
- Моќност: 150W 
- Димензии на камен: 150x16mm 
- Гранулација: P36/P60 
- Отвор: 12.7mm 
- Брзина на празен од: 2.950/min. 

◆ Опис:
- Метална плоча
Монтажа на работна маса
- Прекинувач со заштита од прашина

◆ Вклучено: 
- Брусни камења (P36/P60)
- 2 Придушувачи на искри
- 2 Работни места
- Заштитни очила

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 2.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: BGM1019


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 150W - 150mm

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: BGM1019
  • Достапност: На залиха
  • 2,499MKD


Поврзани производи

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W - 150mm

СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W - 150mm

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 250W - Димензии на камен: 150x20m..

3,499MKD

МОКРО/СУВО СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W

МОКРО/СУВО СТАБИЛНА БРУСИЛКА 250W

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 250W   - Димензии на камен: 150x20m..

4,999MKD

КОМБИНИРАНА СТАБИЛНА БРУСИЛКА 350W

КОМБИНИРАНА СТАБИЛНА БРУСИЛКА 350W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 350W - Димензии лента: 100x915mm - Дијаметар..

8,999MKD

Тагови: СТАБИЛНИ БРУСИЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ