Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 710W 
- Брзина на празен од: 0-2.800/min. 
- Должина на удар: 20mm 

 Опис: 
-   Lock-on копче 
-   Варио.елек. контрола на брзина 
-   Брзо менлива пила 
-   Регулација на предна плоча 
-   3m гумен кабел 

 Вклучено:
- Hex клуч
- 2 пили

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 3.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон/Вибер: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: RSM1019

Реципрочната пила FERM RSM1019 е идеална реципрочна пила за најразновидните пиларски задачи во и околу домот. Машината има моќ од 710 вати. Благодарение на тенкиот и ергономски дизајн, и во комбинација со меката рачка за држење на машината се обезбедува оптимална работна удобност. Доколку сечилото на пилата почне да станува тапо, можете брзо и лесно да го промените преку системот за брзо менување. Реципрочната пила FERM RSM1019 е погодна за сечење дрвени подови, ПВЦ цевки, градинарски гранки, гранки на дрва итн.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

РЕЦИПРОЧНА ПИЛА 710W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: RSM1019
  • Достапност: На залиха
  • 3,999MKD


Поврзани производи

Листови за реципрочна пила

Листови за реципрочна пила

Листови за рецопроцна пила RSM1019 - 9 парчиња (6 за дрво, 3 за метал) ..

999MKD

Акумулаторска реципроцна пила 20V (без батерија)

Акумулаторска реципроцна пила 20V (без батерија)

FERM PLATFORM ◆ Спецификации:  - Брзина на празен од: 0-3.000/min  - Движење на сечи..

3,499MKD

Тагови: РЕЦИПРОЧНИ ПИЛИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ, ГРАДИНАРСКИ АЛАТИ