Реципрочни пили

РЕЦИПРОЧНА ПИЛА 710W

РЕЦИПРОЧНА ПИЛА 710W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 710W - Брзина на празен од: 0-2.80..

4,499MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)