Полначи за акумулатори

ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОРИ 6V / 12V

ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОРИ 6V / 12V

◆ Спецификации:- Напон: 230V, 50Hz - Моќност: Max. 110W - Капацитет на батерија..

2,499MKD

Полнач/Стартер за Акумулатори 6V/12V

Полнач/Стартер за Акумулатори 6V/12V

FERM BCM1020 Спецификации Напон: 230V, 50HzМоќност: Max. 400WБрзо полнење: 12A..

5,999MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)