Пиштоли за лепење

ПИШТОЛ ЗА ЛЕПЕЊЕ 75W

ПИШТОЛ ЗА ЛЕПЕЊЕ 75W

◆ Спецификации: Напон: 220-240V, 50/60HzМоќност: 75WВреме на загревање: 3-5 мину..

599MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)