Пиштоли за фарбање

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПИШТОЛ ЗА ФАРБАЊЕ 110W

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПИШТОЛ ЗА ФАРБАЊЕ 110W

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50Hz - Моќност: 110W - Максимален проток:&nbs..

2,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)