Мулти алатки

МУЛТИ АЛАТКА 280W

МУЛТИ АЛАТКА 280W

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz- Моќност: 280W- Брзина на празен од: 11.000-20.000/mi..

4,999MKD

КОМБИ АЛАТКА СЕТ 160W

КОМБИ АЛАТКА СЕТ 160W

Комби алатка СЕТ 160W  FERM CTM1010 ◆ Спецификации  - Напон: 230V, 50Hz  ..

3,299MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)