Спецификации 
- Напон: 230-240V, 50Hz
- Моќност: 850W
- Брзина празен од: 900/min.
- Удари во минута: 4.000/min.
- Футер: SDS-plus
- Ударна енергија: 4.5 Joule
- Тежина: 4.68Kg

Опис
-   3 Функции
-   Универзален SDS-plus футер
-   Варио.елек. контрола на брзина
-   3m гумен кабел
-   Кутија за складирање

Вклучено: 
- Рачка
- Поклопец за прашина
- Маст
- Лизгачка спојка со мерило
- 3 SDS бургии за бетон
- Шпиц
- Длето
- Клуч 

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 5.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: HDM1028

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 850W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: HDM1028
  • Достапност: На залиха
  • 5,499MKD


Поврзани производи

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1500W

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1500W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 1500W - Брзина празен од..

6,999MKD

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 800W PRO

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 800W PRO

◆ Спецификации:  - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 800W - Брзина на празен од: 0-1.250/min...

6,999MKD

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1100W - 6.6KG PRO

КОМБИНИРАН ЧЕКАН 1100W - 6.6KG PRO

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V~, 50Hz - Моќност: 1.100W - Удари во минута: 300..

18,999MKD

Тагови: КОМБИНИРАН ЧЕКАНИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ