Спецификации:
- Напон: 230-240V, 50Hz
- Моќност: 2.000W
- Регулација на температура: Варијабилно
- Темп./рег. 1: 400°C (250L/min.)
- Темп./рег. 2: 600°C (500L/min.)

Опис:
- Заштита од прегревање
- Стационарна сталка
- 2 регулации
- 1.5m гумен кабел

Вклучено:
- Редуцирна млазница
- Триаголна млазница

Гаранција: 2 години

Редовна цена: 1.499 денари

Акциска цена: 1.199 денари

Достава: Бесплатна

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: HAM1019
  • Достапност: На залиха
  • 1,199MKD


Поврзани производи

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W

Индустриски фен 2000W FERM HAM1015 Спецификации • Напон: 230-240V, 50Hz • Моќност: 2.000W • Ре..

2,199MKD

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W PRO

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V~, 50Hz- Моќност: 2.000W- Регулација на температура: ..

2,999MKD

Тагови: ИНДУСТРИСКИ ФЕНОВИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ