Глодалки

ГЛОДАЛКА 1200W

ГЛОДАЛКА 1200W

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V~, 50Hz - Моќност: 1.200W - Брзина на празен од: 9.0..

4,999MKD

МАСА ЗА КОНТУРНА ГЛОДАЛКА

МАСА ЗА КОНТУРНА ГЛОДАЛКА

◆ Спецификации: - Напон: 230V~, 50Hz - Димензија: 455x330 - Макс.дијаметар: 162mm&nb..

7,999MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)