Електрично ренде

РЕНДЕ 650W

РЕНДЕ 650W

◆ Спецификации:- Напон: 230V~, 50Hz- Моќност: 650W- Брзина на празен од: 16.500/min.- Ширина на..

5,999MKD

РЕНДЕ 620W PRO

РЕНДЕ 620W PRO

◆ Спецификации - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 620W - Брзина на празен о..

4,999MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)