Електрични дигалки

ЕЛЕКТРИЧНА ДИГАЛКА 500W

ЕЛЕКТРИЧНА ДИГАЛКА 500W

◆ Спецификации: - Напон: 230V, 50Hz - Моќност: 500W - Подигање со ремен: 250kg -..

9,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)