Циркуларни пили за метал

ЦИРКУЛАРНА ПИЛА ЗА МЕТАЛ 2300W PRO

ЦИРКУЛАРНА ПИЛА ЗА МЕТАЛ 2300W PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 2.300W - Брзина на празе..

14,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)