Бисквитарки

БИСКВИТАРКА 900W

БИСКВИТАРКА 900W

◆ Спецификации:- Напон: 230V~, 50Hz- Моќност: 900W- Брзина на празен од: 11.000/min.- Пила: 100x22mm..

6,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)