Електрична косилка 
1100W - 320mm 
FERM LMM1011 

Спецификации:
◆ Напон: 230V˜, 50Hz
◆ Моќност: 1100W
◆ Ширина на косење: 320mm
◆ Брзина на празен од: 0-3.300/min. 
◆ Висина на косење (3 нивоа) 28 - 48 - 68mm
◆ Дијаметар на тркала: 140mm
◆ Волумен на корпа за трева: 28L
◆ Безбедносен прекинувач за двете раце
◆ Тежина: 7.0kg

Гаранција: 1 година

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Електрична косилка

  • Шифра на производ: LMM1011
  • Достапност: На залиха
  • 4,999MKD


Поврзани производи

Електричен тример

Електричен тример

Електричен тример 350W - 250mm FERM GTM1002 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

1,999MKD

Електрични ножици

Електрични ножици

Електрични ножици 550W - 510mm FERM HTM1003 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

2,999MKD

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач 3000W-35lit FERM LBM1009Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/6..

2,999MKD

Тагови: FERM, LMM1011, 1100W, Електрична косилка, Гарден алати и перачи