Спецификации: 
- Напон: 240V, 50Hz 
- Ширина на спајалки: 11.3mm (тип530) 
- Должина на спајалки: 8-16mm 
- Должина на шајки: 15-16mm 

◆ Опис
- Регулација на удар
- Механизам за закочување
- Компактен дизајн
- Безбедносно копче

◆ Вклучено: 
- 400 парчиња спајалки 14mm
- 100 парчиња шајки 15mm

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 1.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: ETM1004

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: ETM1004
  • Достапност: На залиха
  • 1,999MKD


Поврзани производи

Спајалки за електрична хефталка 8mm - 2000 пар.

Спајалки за електрична хефталка 8mm - 2000 пар.

◆ Спајалки за електрична хефталка ETM1004 - 8mm - 2000 парчиња ◆ Цена: 150 денар..

150MKD

Спајалки за електрична хефталка 10mm - 2000 пар.

Спајалки за електрична хефталка 10mm - 2000 пар.

◆ Спајалки за електрична хефталка ETM1004 - 10mm - 2000 парчиња ◆ Цена: 160 денари ◆ Телефон: ..

160MKD

Спајалки за електрична хефталка 12mm - 2000 пар.

Спајалки за електрична хефталка 12mm - 2000 пар.

◆ Спајалки за електрична хефталка ETM1004 - 12mm - 2000 парчиња ◆ Цена: 170 денари ◆ Телефон: ..

170MKD

Спајалки за електрична хефталка 14mm - 2000 пар.

Спајалки за електрична хефталка 14mm - 2000 пар.

◆ Спајалки за електрична хефталка ETM1004 - 14mm - 2000 парчиња ◆ Цена: 180 денари ◆ Телефон: 078..

180MKD

Тагови: ЕЛЕКТРИЧНИ ХЕФТАЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ