Електрична дувалка/всисувач 
3000W-35lit
FERM LBM1009

Спецификации: 
◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
◆ Моќност: 3000W
◆ Брзина на празен од: 0-14.000/min.  
◆ Функција на дување и всисување
◆ Волумен на торба: 35L
◆ Каиш за носење
◆ Тежина: 4.0kg 

Гаранција: 1 година

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Електрична дувалка/всисувач

  • Шифра на производ: LBM1009
  • Достапност: На залиха
  • 2,999MKD


Поврзани производи

Електрична косилка

Електрична косилка

Електрична косилка  1100W - 320mm  FERM LMM1011 Спецификации: ◆ Напон: 230V˜, 50Hz..

4,999MKD

Електричен тример

Електричен тример

Електричен тример 350W - 250mm FERM GTM1002 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

1,999MKD

Електрични ножици

Електрични ножици

Електрични ножици 550W - 510mm FERM HTM1003 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

2,999MKD

Тагови: FERM, LBM1009, 3000W, 35Lit, Електрична дувалка/всисувач, Гарден алати и перачи